Купити новий мікроавтобус: найкращі моделі на ринку

Купити новий мікроавтобус: найкращі моделі на ринку

Невеликий автобус, який використовується для пасажирських перевезень, місткістю до 27 осіб має назву мікроавтобус. Це одне з найпопулярніших рішень для бізнесу. Дана техніка дуже затребувана як громадський транспорт у великих і маленьких населених пунктах. З її допомогою здійснюють приміські перевезення.

Якщо вам потрібний новий мікроавтобус – звертайтесь до АВТЕКУ. Дана компанія надає максимально вигідні умови співробітництва, гарантійне та післягарантійне обслуговування транспортних засобів.

Купівля нового мікроавтобуса – який бренд вибрати

На ринку представлено безліч різноманітних торгових марок, орієнтованих різний бюджет. В Україні одним із найпопулярніших вважається бренд Auto-CUBY. Це польська компанія, яка є офіційним партнером концерну Mercedes-Benz. Продукція Auto-CUBY користується великою популярністю в країнах ЄС, ОАЕ, Японії та Ізраїлі, а також якісні, продуктивні та економічні намисто затребувані в Україні.

Купити новий мікроавтобус – найкращі моделі

Виробник Auto-CUBY пропонує широкий асортимент моделей намиста. Далі будуть розглянуті найпопулярніші з них.

Cuby Iveco Tourist Line mini.

Функціональний безпечний мікроавтобус. Цей комфортний транспортний засіб для перевезення пасажирів характеризується економним споживанням пального. Силова установка повністю відповідає міжнародному стандарту Євро-6. У виробництві ТЗ задіяно виключно якісні, надійні матеріали, інноваційні технології.

CUBY Sprinter mini.

Автомобіль вміщує від 11 до 27 осіб, ТЗ має відмінну шумоізоляцію, обладнано кондиціонером з індивідуальним розподілом повітря. Комфортабельний намиста оснащений багажним відділенням. Потужний силовий агрегат відповідає стандарту Євро-6.

CUBY Iveco Tourist Line maxi.

Туристичний автобус з максимальною місткістю до 37 осіб (включно з водієм). Просторий салон дозволяє пасажирам подорожувати із максимальним комфортом. Сидіння ТЗ повністю регульовані. Мікроавтобус оснащений шумовою та теплоізоляцією, системою кондиціювання.

Всі згадані мікроавтобуси дозволяють пасажирам та водієві подорожувати максимально безпечно та комфортно. Якщо ви бажаєте купити новий мікроавтобус за доступною та вигідною вартістю – відвідайте сайт компанії АВТЕК. Там вам запропонують найкращі ціни на якісні, продуктивні авто, з можливістю придбання ТЗ у кредит чи лізинг.

Джерело: https://avtek.ua/ua/c-mikroavtobusy